понеділок, 3 серпня 2015 р.

Літо, повне книг                                    Книги  дружать з дітворою,
                                    Полюби  ї у  житті –
                                    І  улюблені  герої
                                    Будуть  друзями  в  путі!


Гуріна В.В. Блакитна кулька: пригодницькі історії –Х.: Белкар – книга, 2014. -64с.:іл.
З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потрапляють у вирій карколомних подій: здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує будь – які бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і потраплять у полон до підступного чаклуна. Але усе скінчиться добре тому, що герої наших казок хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, кмітливі і винахідливі.

Гуріна В.В. Відгадайко: загадки. –Х.: Белкар – книга, 2014. -48с.:іл.
До збірки ввійшли авторські загадки – добавлянки, спрямовані на те,щоб дітлахи у легкій і захоплюючій формі пізнавали оточуючий світ.
Добра наука: Оповідання, вірші/Упорядник Г.М. Кирпа. – Х.:Белкар – книга, 2014. -64с.:іл. -(Веселка).
До збірки увійшли цікаві твори відомих українських письменників, які навчать дітлахів бути добрими, сміливими, працелюбними, ввічливими, вмінню дружити, поважати старших і допомагати молодшим.Добро  переможе  зло: Казки, оповідання./Упорядник Г.М.Кирпа. –Х.: Белкар – книга, 2014. -64с.:іл.-(Веселка)
Нас скрізь оточують люди. Всі вони різні, зі своїми характерами, настроєм. Не всі вони добрі і порядні. Є серед них і злі, і жадібні, є ті, що заздрять чужому успіху або багатству, є ледачі, є брехливі. Існує безліч казок і оповідань, де добро бореться зі злом і перемагає його. Одні з кращих творів для дітей на цю тему подані у пропонованій книзі.

Казкова  країна: Казки/Упорядник Г.М.Кирпа.-Х.:Белкар –книга,2012. -64с.:іл.-(Веселка)
До збірки ввійшли казки відомих українських письменників. Вони навчать юних читачів бути кмітливими, сміливими, відрізняти добро від зла, берегти природу, любити тварин.

Крихітка –фея. –Х.: Белкар –книга, 2015. – 64с.:іл–(Веселка)
У світі існує безліч легенд і казок про фей, що допомагають людям у скрутні хвилини, творять дива та гарні справи, стають покровительками добрих людей.В цій книжці пропонуються кращі казки про фей та ельфів.Ласочка: Оповідання і казки/ Упорядник Г.М.Кирпа.-Х.:Белкар–книга,2014. – 48с.:іл. –(Веселка)
До збірки увійшли цікаві розповіді відомих українських письменників про дивовижний світ живої природи, яка оточує нас, - про тварин та птахів, дерева та квіти. Ця книжка вчить дітей доброті, чуйності любові та шанобливому ставленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемемо її, не кривдитимо чотириногих, хвостатих і крилатих друзів. 

 Мандрівка у казку. - Х.: Белкар –книга, 2015. – 64с.:іл–(Веселка)
До збірки увійшли відомі українські казки. Вони навчать маленьких бути добрими, кмітливими, сміливими, винахідливими, справедливими, поважати оточуючих, любити тварин. Пригодницькі історії. - Х.:Белкар –книга,2013. -64с.:іл. –(Веселка)
Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь – яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі.

Сухомлинський В.О.Бути людиною: Оповідання, казки. –Х.:Белкар–книга, 2014. -64с.:іл.. –(Веселка)
«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях… Роблять так, щоб людям, які оточують вас, було добре». –писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше – людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших, захищати менших.

Сухомлинський В.О. Майже чарівна розмова: Оповідання, казки. –Х.:Белкар – книга,2015. -64с.:іл. –(Веселка).
«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях… Роблять так, щоб людям, які оточують вас, було добре». – писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше – людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших, захищати менших.

Сухомлинський В.О. Найгарніша мама: Казки . - Х.:Белкар – книга,2014. -48с.:іл. – (Промінець)
До збірки ввійшли кращі казки про тварин відомого українського педагога і письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Вони вчать маленьких читачів любити батьківщину, її природу, поважати старших і допомагати меншим, бути добрими, кмітливими і працьовитими. 


Таємниця золотої печери: Пригодницькі історії. –Х.:Белкар – книга,2014. -64с.:іл. –(Веселка)
З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у казковий світ добрих і злих чарівників. Герої наших історій хоч і навчаються у молодших класах, але дуже добрі, кмітливі та винахідливі, тому вони завжди виходять переможцями у боротьбі зі злом.

Немає коментарів:

Дописати коментар