четвер, 27 квітня 2017 р.

Книжкові новинки
Вітлі А. Історія живопису. –К.: Компанія ОСМА,2015. -96л.:іл.
Читаючи цю книжку, ви дізнаєтеся про зародження і становлення живопису, пройшовши шлях від давніх –давен до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складений настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародавньому Римі, де працювали митці, які залишили людству безсмертні витвори мистецтва. Через буремні й темні часи середньовіччя вийдете на світлий простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями та шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів. Тож приготуйтеся до несподіваних зустрічей і відкриттів – ви дізнаєтесь багато нового і цікавого не про самі лише картини, але й про тих, хто їх створював, а також про історичні періоди, у які працювали ті чи інші художники.

Дикі квіти. 50 найвідоміших видів: міні – енциклопедія; Пер. з англ. –К.: Компанія ОСМА, 2015. – 56с.:іл. За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видів диких квітів. Ви дізнаєтеся про їхні основі ознаки та територію поширення.

   Дикі тварини. 50 найвідоміших видів: Міні – енциклопедія; Пер. з англ. –К.: Видавнича група КМ –БУКС, 2016. -56с.:іл. У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів диких тварин – ссавців, птахів, риб, земноводних і плазунів. Ви дізнаєтесь про спосіб життя і особливості будови різних тварин, а також про те, де розповсюджений той або інший вид.
 Коні  і  поні. 50  найвідоміших  різновидів:  Міні-енциклопедія;  пер.з англ.. – Компанія  ОСМА, 2016. – 56с. :іл..   За  допомогою  цього  довідника  ви  зможете  розпізнати  50  найвідоміших  порід  коней  та  поні.  Ви  дізнаєтеся  про  їхні  основні  ознаки  та  особливості  розведення  та  утримання. Для  широкого  кола  читачів.Перельман Я.І. Жива математика: Математичні розповіді та головоломки/І.Я. Перельман. –К.: Видавнича група КМ–БУКС, 2016. – 176с.:іл. Книга містить понад сотню різноманітних математичних задач і головоломок, для розв’язування яких читачеві достатньо знайомства з елементарною арифметикою і початковою геометрією. Лише незначна частина завдань вимагає вміння складати і розв’язувати прості рівняння. Подібні завдання, подані переважно у вигляді захоплюючих розповідей, легко читаються, добре розвивають логічне мислення та пам'ять.

Перельман Я.І. Цікава фізика: наук – поп. вид.: у 2 кн./Я.І. Перельман. –К.: Видавнича група КМ–БУКС, 2016. – Кн. 1,2. – 496с.:іл. Серед найвідоміших публікацій автора «Цікава фізика» посідає особливе місце. Секрет її популярності пояснюється як підбором тем і різноманітністю матеріалу, так і способом подачі інформації, манерою пояснення наукових понять.У це видання увійшли дві книги, об’єднані не лише спільною темою і назвою, а й, за словами автора, головною ідеєю – розбудити у читача діяльність наукової уяви, привчити мислити в дусі фізики і розвинути звичку до різнобічного застосування своїх знань.
Порхун І. 27 причин читати книгу. – К.: ПП «Агенство по розповсюдженню друку»,2016. -88с.:іл.  Хочемо запропонувати твоїй увазі цю надзвичайну книгу. Чи так сталося, що тебе не вражає сама ідея читання? Що ж, цілком можливо, що воно здається тобі вкрай незручним заняттям порівняно з комп’ютерними іграми чи переглядом фільмів. Але, повір, читати книжки зараз набагато зручніше, ніж це було десять, сто, тисячу років тому! І якщо тобі хоч трішечки цікаво дізнатися, які саме переваги приготував для тебе прогрес, просто перегорни цю сторінку…

Собаки.  50  найпопулярніших  порід:  міні-енциклопедія;  Пер.з англ. – Видавнича  група КМ-БУКС,2017.-56с.: іл.  За  допомогою  цього  довідника  ви  зможете  розпізнати  50  порід  собак  і  дізнатися  про  їх  основні  ознаки.  Довідник  стане  у  пригоді  при  виборі  домашнього  улюбленця.

Топська Н. Дівчина – легенда. –К.: ТОВ «Книжкова база «Альфа», 2016. – 48с. Книга розповідає про українську народну співачку Марусю Чурай, ім’я якої стало світлою пісенною легендою. Подробиці її життя оповиті серпанком століть, та люди трепетно зберігають святу пам'ять про надзвичайну й талановиту дівчину. Її трагічна та яскрава доля нікого не може залишити байдужим.Топська Н. Подільський Орфей. - К.: ТОВ «Книжкова база «Альфа», 2016. – 64с. Книга розповідає про життя великого українського композитора Миколи Дмитровича Леонтовича, про його пошуки гармонії – у музиці, у власній душі, у навколишньому світі. Самобутній талант композитора, диригента, хорового педагога невідємний від української народної творчості, з якою була пов’язана вся його мистецька доля.


Топська Н. Музика, що окрилює душу. - К.: ТОВ «Книжкова база «Альфа», 2016. – 48с. Книга розповідає про життя та творчість великого українського композитора Дмитра Бортнянського. Про нього сучасники казали, що буцімто він підслухав співи янголів – настільки небесними та світлими були створені ним мелодії. Музика видатного композитора звучить і зараз, майже два століття потому.

Немає коментарів:

Дописати коментар