вівторок, 21 листопада 2017 р.

Нові надходження


Книги  для  читачів  молодшого  шкільного  віку

Макінтайр С., О Коннел Д. Джемпіри. – К.:А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. – 30с.:іл. (Для малят від 2 років) Стережися,крадію, я таке заподію!!! Чи траплялося з вами, що ви вгризаєтесь у смачнючий пампух із джемом, і раптом розумієте, що джему там, як кіт наплакав?... А тепер уявіть, як розгнівався Сем, коли з його пампуха хтось висмоктав  геть увесь джем!... Хто цей злодюжка?!!!

Мозер Е. Мануель і Діді. Велика книга маленьких мишачих пригод/Е. Мозер; пер. з нім. Л. Нар. - Львів .:Вид – во Старого Лева, 2017. – 183с.іл. (Для дошкільного віку ). Життя двох мишенят Мануеля і Діді сповнене пригод. У них друзі проявляють свою допитливість, дотепність, винахідливість та відвагу. Мануель завжди має багато ідей, а Діді щоразу готовий допомогти йому реалізувати їх.  Книжка австрійського письменника Ервіна Мозера з авторськими ілюстраціями привабить маленьких читачів короткими текстами і симпатичними малюнками. Вона допоможе дітям знаходити у житті дивовижне, бачити прекрасне і пізнавати нове. А також – дізнатися про те, що найдорожчий скарб – твій друг.

Мозер Е. Мануель і Діді. Друга велика книга маленьких мишачих пригод/Е. Мозер; пер. з нім. Л. Нар. - Львів .:Вид – во Старого Лева, 2017. - 182с.:іл. (Для дошкільного віку ).Мануель і Діді, руденький та сіренький, друзі – не розлий вода! І знову двоє винахідливих мишенят мандрують крізь сповнені пригод весну, літо, осінь та зиму. А на всіх, хто до них приєднаються, чекають катання на ковзанах, шалені спуски на кукурудзомобілі, мишаче свято весни та багато – багато іншого. 24 мишачих історії, до яких Ервін Мозер намалював веселі кольорові картинки, - історії для спільного та сімейного читання.

Савка І. Казки – горошинки/Ірина Савка. – Львів.: Вид – во Старого Лева, 2017. – 47с.:іл. Одна польова мишка якось знайшла маленьку горошинку, але не схрумала, а вкрила її тепленько і чекала весни, щоб посадити горошинку в землю. Отак із неї й проросли ці чарівні «Казки - горошинки», в яких лисичка надумала спекти пасочку, а жабка – заспівати краще від самого соловейка, ведмедики вирішили не спати взимку, а дві бджілки – сестрички готували цілющий мед для дітей.


Сухомлинський В. О. Вогник у вікні: Оповідання, казки.- Х.: Белкар – книга, 2017. – 64с.:іл. – (Веселка). «Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях… Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше – людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемним, поважати старших, захищати менших. Для дітей молодшого шкільного віку.

Книги  для  читачів  середнього  та  старшого  шкільного  віку

Гір К. Рубінова книга/Керстін Гір; пер. з німецької І. Андрущенка. – Х.: ВД «ШКОЛА», 2017. – 304с. – (Серія «TimeIess») . Шістнадцятирічна Гвендолін Шеферд переконана, що жити в родині, у якій кожен має купу таємниць, - це чиста мука. Та однієї чудової днини, раптом опинившись у минулому, дівчина розуміє, що це  і є найбільша таємниця її родини і що саме вона має унікальний ген переміщення у часі. Проте Гвендолін ніяк не може збагнути, що, мандруючи між часами, не слід закохуватися, бо це надто все ускладнює!

Гір К. Сапфірова книга/ Керстін Гір; пер. з німецької І. Андрущенка. – Х.: ВД «ШКОЛА», 2017. – 320с. - (Серія «TimeIess»). Гвендолін готується до вечірки в минулому. У неї купа запитань, але головне  - одне: кохає чи не кохає? І ось надходить мить, коли дівчина опиняється у світі інтриг і таємниць, де дідусь – майже її ровесник, за рогом підстерігають озброєні люди в чорному, а загадковий граф Сен – Жермен розповідає химерні історії. І в цій круговерті таємниць світ раптом стає догори дригом…

Інноченті Роберто  Дж. Патрик Льюїс Будинок/ І. Роберто; пер. з англійської Г. Фалькович. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. – 63с.:іл.
Над моїми дверима викарбувано рік мого народження: 1656. Мене збудували з каменю й дерева, і за довгі століття мої вікна чимало побачили, а ринви – почули. Я був свідком, як множилися роди і падали віковічні дерева. Я чув сміх і гарматні постріли. Я пережив бурі, удари молотків, вгризання пилок -  і, врешті – самота і запустіння. Аж одного разу діти, шукаючи грибів і каштанів, забігли сюди, на лісовий пагорб, і на світанку Нової доби я знову ожив. Звідси я й розкажу вам про своє життя у двадцятому столітті…

Левкова А. Старшокласниця. Першокурсниця [Текст] : роман/ А. Левкова. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 336 с.   У житті Лілії – переламний період: завершення школи та вступ в університет. У цей час відбувається стільки всього: кохання і «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування – передусім у собі, але врешті – решт прийняття себе та інших такими, як вони є. Це, час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя: коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою… Тільки все це відбувається не зараз – Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю. Про те, як це – бути підлітком на початку 2000 – х, читай у щоденнику Лілії Маринник.

Лущевська О. З води у воду [Текст]: повість/ Оксана Лущевська. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 128с.  Десятирічна Данка обожнює плавати, вода – її стихія. Дівчинка має супермету на літо – перепливти річку в її містечку. Проте боїться, що Бодя, який закохався в неї по вуха і скрізь за нею ходить, завадить їй здійснити задумане. Щоб спекатися хлопчиська, вона просить місцевого графітчика Скретча вдати її бойфренда. Та чи найкращий це план?... Читайте у новій повісті Оксани Лущевської «З води у воду»

Орлонь М. Детектив Носик і викрадачі [Текст]: повість/ Марян Орлонь: пер. з пол. Наталки Малетич. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 112с.  Куба – чотирилапий улюбленець детектива Амвросія Носика – стає місцевою знаменитістю і навіть не здогадується, чим це може обернутися. Детектив отримує загадкового листа, і поки йде на призначену зустріч, пес зникає… Чи вдасться Амвросію розшукати улюбленого друга і чи справді орфографічні помилки можуть допомогти у розслідуванні – читайте у другій книзі про детектива Носика та його вірного Кубу.

Сульберг А. Суперкруті догралися [Текст]: повість/ А. Аудгільд Сульберг; пер. з норв. Наталії Іваничук. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 192с. Раніше Анне Беа, Нільсові та їхнім друзям  із найнижчої у школі касти не давали спокою суперкруті. Та, схоже, крутелиці так уже допекли одна одній і всім навколо, що з ними перестали рахуватися. Тепер друзі можуть перевести подих і разом святкувати свою несподівану свободу. Але чи так уже й легко бути суперкрутими та популярними? Чи треба бути у вищій касті, щоб виступати у найкращому шкільному гурті? І чи можуть нижча і вища касти знайти спільну мову? Все вирішиться під час найфантастичнішої гелловінської вечірки, на яку вас теж запрошено.

Янсон Т. Літня книжка [Текст]: повість/ Туве Янсон; пер. зі швед. Наталі Іваничук. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 160с. Софія з бабусею і татом проводять літо в хатинці на острові, оточені природою і майже на безлюдді. Тут неспішно минають дні, узбережжя обвівають вітри й оминають рибацькі човни, вряди – годи навідуються нечасті гості, а морем до берега прибиває залишені кимось «скарби». Бабуся з онукою вибираються на прогулянки і говорять про все на світі: про птахів і квіти, про Бога і страхи, про ночівлю в наметі, забобони, нестерпних родичів. І хоч вони й словом не згадують про найважливіше: про смерть мами і самотність, - любов і взаємне сприйняття пронизують кожну хвилину їхнього маленького затишного літа.

Ясіновська Н. Лізка Мармизко [Текст]: повість/ Наталія Ясіновська. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 160с. Як подружитися з Вовком і Березою? Чи вміють плавати хомяки? Навіщо маленькій «і» крапочка? Про все це знає Лізка Мармизко. І залюбки вам розповість. А ще вона любить малювати, експериментувати і не любить нудьгувати. Та й навіщо? Якщо завжди можна покликати друга і вигадати веселу забаву?

Немає коментарів:

Дописати коментар