четвер, 19 вересня 2019 р.

Книги, які ти  можеш  прочитати з  виставки  
 «Юному  знавцю  Європи»

Брошура   «Європа-гра. Європа в великому та малому, в історії та мріях».
   В цій книжці в формі захопливої подорожі молодим українцям (школярам) пропонується більше дізнатися про ЄС, його історію, сучасність, європейські цінності, принципи та можливості які надає ЄС українцям.
 


Брошура  «Паспорт Європейського Союзу».
 Брошурка зроблена схожою на паспорт, в ній навіть є місце для фото. Читач може дізнатися про кожну країну члена ЄС цікаву інформацію: яке місто є столицею країни, яка кількість населення проживає на цій території та основні історичні пам’ятки.

Брошура  «Тремоло та його європейська місія».
Весела книжечка складена у запитаннях-відповідях для молодих українців (школярів) про історію ЄС, інституції та органи ЄС, Європейський парламент.


Брошюра  «Відкрий для себе Європу».
 Читачу надається можливість відкрити для себе Європу: дізнатися про клімат, мови, історію, економіку, діяльність основних європейських інституції, і наприкінці, перевірити знання відповівши на запитання вікторини.


Брошура   «Європа у 12 кроках і опис».
У брошурі розповідається: Як і навіщо було створено Європейський Союз? Як він функціонує? Що він уже дав своїм громадянам і які нові виклики постають перед ним сьогодні? Чи може ЄС в епоху глобалізації успішно конкурувати з іншими провідними економіками та забезпечувати встановлені ним соціальні стандарти? Яку роль Європа відіграватиме на світовій арені? Де проходитимуть кордони ЄС? Яке майбутнє очікує на євро?

Брошура  «Європейський Союз - Україна».
 Як працює ЄС, що таке Європейська політика сусідства, Східне партнерство, які основні засади Угоди про асоціацію - ці та інші питання розглядаються в брошурі «Європейський Союз -Україна».
 Брошура  «Асоціація ЄС - Україна що це дає Вам».
Це короткий перелік переваг, які дає Угода про Асоціацію Україні та кожному її громадянину .Брошура  «Європейський Союз. Що це таке і що він робить». Брошура пояснює: чим займається ЄС; розкриває 35 напрямків діяльності ЄСС, яка направлена на покращення життя людей в Європі та за її межами; розповідає про діяльність інституцій ЄС та про те, як рішення що вони ухвалюють трансформуються у конкретні дії.


Брошура  «Навчайся в Європі».
Дає коротку інформацію про освітні програми, гранти та стипендії Європейського Союзу та держав-членів ЄС.

Немає коментарів:

Дописати коментар