понеділок, 20 грудня 2021 р.

Прийшов Миколай – двері відчиняй!

         Взимку майже щодня – свято. Та, напевно, найбажаніший день для дітлахів 19 грудня – день Святого Миколая. Завітав Святий Миколай і до найкращих, найактивніших читачів бібліотек, переможців обласних літературних конкурсів і вікторин Ковельської територіальної громади, які зібрались напередодні в актовій залі  управління культури, молоді та спорту. Адже діти, які люблять читати книги, не здатні на погані вчинки, а заслуговують лише на різні приємності та сюрпризи. Вони гордість і радість своїх батьків та бібліотечних працівників.

                                               

      Багато несподіваних пригод трапилося з дітьми під час свята. Вони разом з персонажами казок водили хороводи, співали колядки, відгадували мелодії, охоче брали участь в «танцях – зігріванцях», грали різноманітні ігри та розважалися.

                   

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                    

          Свій подарунок для запрошених на свято кращих читачів підготували учасники Зразкового художнього колективу, драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Чарнюк Руслана Валентинівна).  Бібліотечне свято відбулося у тісній співпраці з цим колективом. До уваги глядачів  була добра, смішна і повчальна історія «Про хлопчика Клаповушка і дуже доброго чарівника». 

                                    

                  

                    

                    

                    

                    

                    

                                  

                                

      Нікому не сиділося на місці. Таких веселих, винахідливих, кмітливих і спритних читачів треба було ще пошукати.  Святий Миколай із задоволенням подарував дітям подарунки – «миколайчики», щирі побажання і гарний настрій.

              

          Незабаром канікули і використати їх можна з великою користю відвідуючи бібліотеки, адже нещодавно кожна книгозбірня громади отримала багато примірників нових книг  та інтелектуальних  розважальних ігор для всіх вікових категорій дітей.

           Приходьте до бібліотеки і дива не оминуть вас у дні зимових свят!


Немає коментарів:

Дописати коментар